hizmetlerimiz

moobi olarak hizmet verdiğimiz alanlar

kurumsal teknik destek

moobi bilgi teknolojileri siz değerli müşterilerimizin tüm sunucu, network, donanım ve yazılım sorunlarına net ve uzun vadede çözümler sunarak işletmenizin kesintisiz ve maksimum performans ile çalışmasını sağlar.

web hizmetleri

hedeflediğiniz kimlik ve rol çerçevesinde, o hedefe yönelik en fonksiyonel ve estetik tasarımları sizin için hazırlıyoruz. toplantılarımız sonucu ürününüzü, hizmetinizi, kurumsal kimliğinizi ve hedeflerinizi analiz ederek sitenizi tasarlıyoruz.

yazılım hizmetleri

moobi bilgi teknolojileri; gerçek ihtiyaçlarınızın tespiti, doğru ürünlerin seçimi, bünyenize uygun iş akış planınızın oluşturulması için yıllardır edindiği tecrübe ile danışmanlık, projelendirme ve yazılım desteği vermektedir.

mobil uygulamalar

UI/UX tasarım uzmanlığımızı kullanarak, native ve cross platform mobil uygulamaları geliştiriyor ve kesintisiz bir şekilde güncellemelerinize destek veriyoruz.

danışmanlık hizmetleri

firmanızın hedeflerine ulaşmak için kullanacağı bilgi teknolojileri altyapılarının; sürekli, yönetilebilir, geliştirilebilir ve uygun maliyetli olarak planlanıp yapılandırma sürecinin tamamını yönetiyoruz.

outsourcing

firmanızın yazılım alanındaki ihtiyacına uygun çalışanların önce analiz edilerek tespit edilmesi ve sonrasında sizin için tedariği.

9 yıllık tecrübemizle sektörde hizmet vermekteyiz

tüm referans ve projelerimizi görmek için bizimle iletişime geçin